Kitamura

(25)
 1. Lielākas detaļas prasa lielāku apstrādes telpu un lielāku stingrību, lai izturētu lielāku slodzi uz galda. Kitamura portāla tipa apstrādes centri ir izstrādāti, ņemot vērā ekstremālās apstrādes iespējas, piedāvājot priekšrocības, ko sniedz konstrukcija, kas balstīta uz solīdu čuguna lējumu un slīdošām vadotnēm, augstu ātrumu vārpstām, lielu griezes momentu, kā arī patentētu slīpu siju X asij. Piedāvātie parametri, mēroga apstrādes telpa un vārpstu konfigurācijas (#40 i #50 konusi) padara šīs iekārtas ideāli piemērotas veidņu izgatavošanai, kad ir nepieciešama augsta precizitāte, veicot virsmu, dobumu un noapaļojumu rupju apstrādi un nobeiguma apstrādi.

 2. Lielākas detaļas prasa lielāku apstrādes telpu un lielāku stingrību, lai izturētu lielāku galda slodzi. Kitamura portāla tipa apstrādes centri ir izstrādāti, ņemot vērā ekstremālās apstrādes iespējas, piedāvājot priekšrocības, ko sniedz konstrukcija, kas balstīta uz solīdu čuguna lējumu un slīdošām vadotnēm, augstu ātrumu vārpstām, lielu griezes momentu, kā arī patentētu slīpu siju X asij. Piedāvātie parametri, mēroga apstrādes telpa un vārpstu konfigurācijas (#40 i #50 konusi) padara šīs iekārtas ideāli piemērotas veidņu izgatavošanai, kad ir nepieciešama augsta precizitāte, veicot virsmu, dobumu un noapaļojumu rupju apstrādi un nobeiguma apstrādi.

 3. Lielākas detaļas prasa lielāku apstrādes telpu un lielāku stingrību, lai izturētu lielāku galda slodzi. Kitamura portāla tipa apstrādes centri ir izstrādāti, ņemot vērā ekstremālās apstrādes iespējas, piedāvājot priekšrocības, ko sniedz konstrukcija, kas balstīta uz monolītu čuguna lējumu un slīdošām vadotnēm, augstu apgriezienu darbvārpstām ar lielu griezes momentu, kā arī patentētu slīpu siju X asij. Piedāvātie parametri, precīzie apstrādes lineāli un vārpstu konfigurācijas ( #40 vai #50 konusi) padara šīs iekārtas ideāli piemērotas veidņu izgatavošanai, kad ir nepieciešama augsta precizitāte, veicot virsmu rupjo un tīro apstrādi.

 4. Lielākas detaļas prasa lielāku apstrādes telpu un lielāku stingrību, lai izturētu lielāku galda slodzi. Kitamura portāla tipa apstrādes centri ir izstrādāti, ņemot vērā ekstremālās apstrādes iespējas, piedāvājot priekšrocības, ko sniedz konstrukcija, kas balstīta uz solīdu čuguna lējumu un slīdošām vadotnēm, augstu ātrumu vārpstām, lielu griezes momentu, kā arī patentētu slīpu siju X asij. Piedāvātie parametri, mēroga apstrādes telpa un vārpstu konfigurācijas (#40 vai #50 konusi) padara šīs iekārtas ideāli piemērotas veidņu izgatavošanai, kad ir nepieciešama augsta precizitāte, veicot virsmu, dobumu un noapaļojumu rupju apstrādi un nobeiguma apstrādi.

 5. Lielākas detaļas prasa lielāku apstrādes telpu un lielāku stingrību, lai izturētu lielāku galda slodzi. Kitamura portāla tipa apstrādes centri ir izstrādāti, ņemot vērā ekstremālās apstrādes iespējas, piedāvājot priekšrocības, ko sniedz konstrukcija, kas balstīta uz solīdu čuguna lējumu un slīdošām vadotnēm, augstu ātrumu vārpstām, lielu griezes momentu, kā arī patentētu slīpu siju X asij. Piedāvātie parametri, mēroga apstrādes telpa un vārpstu konfigurācijas (HSK A-100 vai #50 konusi) padara šīs iekārtas ideāli piemērotas veidņu izgatavošanai, kad ir nepieciešama augsta precizitāte, veicot virsmu, dobumu un noapaļojumu rupju apstrādi un nobeiguma apstrādi.

 6. Lielākas detaļas prasa lielāku apstrādes telpu un lielāku stingrību, lai izturētu lielāku galda slodzi. Kitamura portāla tipa apstrādes centri ir izstrādāti, ņemot vērā ekstremālās apstrādes iespējas, piedāvājot priekšrocības, ko sniedz konstrukcija, kas balstīta uz monolītu čuguna lējumu un slīdošām vadotnēm, augstu apgriezienu darbvārpstām ar lielu griezes momentu, kā arī patentētu slīpu siju X asij. Piedāvātie parametri, precīzie apstrādes lineāli un vārpstu konfigurācijas (HSK A-100 vai #50 konusi) padara šīs iekārtas ideāli piemērotas veidņu izgatavošanai, kad ir nepieciešama augsta precizitāte, veicot virsmu rupjo un tīro apstrādi.

 7. Gan vertikālā, gan horizontālā plaknē Kitamura iekārtām ir 5 asu risinājums uzlabotai apstrādei, kas sniedz iespēju apstrādāt visa veida sarežģītas, daudzpusīgas sagataves, izmantojot vienu piestiprinājumu. Kitamura “Trunnion” galda uzbūve lietotājiem piedāvā lielāku precizitāti un stingrību, vienkāršu uzstādīšanu un vieglu programmēšanu, kā arī maksimālu stingrību un elastību ar iespēju pozicionēt sagatavi tuvāk darbvārpstai. 4 + 1 asu konfigurācija vai plūstoša vienlaicīga apstrāde. 5 asu centru līnija dod universālas apstrādes iespējas, kā arī atbilst visām Jūsu prasībām.

 8. Gan vertikālā, gan horizontālā plaknē Kitamura iekārtām ir 5 asu risinājums uzlabotai apstrādei, kas sniedz iespēju apstrādāt visa veida sarežģītas, daudzpusīgas sagataves, izmantojot vienu piestiprinājumu. Kitamura “Trunnion” galda uzbūve lietotājiem piedāvā lielāku precizitāti un stingrību, vienkāršu uzstādīšanu un vieglu programmēšanu, kā arī maksimālu stingrību un elastību ar iespēju pozicionēt sagatavi tuvāk darbvārpstai. 4 + 1 asu konfigurācija vai plūstoša vienlaicīga apstrāde. 5 asu centru līnija dod universālas apstrādes iespējas, kā arī atbilst visām Jūsu prasībām.

 9. Gan vertikālā, gan horizontālā plaknē Kitamura iekārtām ir 5 asu risinājums uzlabotai apstrādei, kas sniedz iespēju maksimāli apstrādāt visa veida sarežģītas, daudzpusīgas sagataves vienā uzstādījumā. Kitamura “Trunnion” galda uzbūve lietotājiem piedāvā lielāku precizitāti un stingrību, vienkāršu uzstādīšanu un vieglu programmēšanu, kā arī maksimālu stingrību un elastību ar iespēju pozicionēt sagatavi tuvāk darbvārpstai. 4 + 1 asu konfigurācija vai vienlaicīga apstrāde 5 asīs. 5 asu centru līnija dod universālas apstrādes iespējas, kā arī atbilst visām Jūsu prasībām.

 10. Kitamura piedāvā plašas vertikālā apstrādes centra konfigurāciju iespējas, lai nodrošinātu apstrādi visgrūtākajos apstākļos. Uzsvars uz strukturālo stingrību un ļoti augstu precizitāti ļauj klientiem sniegt pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, apgūt jaunus tirgus, paplašināt darbību un radīt nebijušu pielaidi. Augstu apgriezienu darbvārpstas, kā arī rūpnīcā uzstādītas palešu maiņas sistēmas (opcija) palielina iekārtas pielietojumu un palīdz radīt daudzfunkcionālu apstrādes vidi, kas optimizē dīkstāvi.

 11. Kitamura piedāvā plašas vertikālā apstrādes centra konfigurāciju iespējas, lai nodrošinātu apstrādi visgrūtākajos apstākļos. Uzsvars uz strukturālo stingrību un ļoti augstu precizitāti ļauj klientiem sniegt pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, apgūt jaunus tirgus, paplašināt darbību un radīt nebijušu pielaidi. Augstu apgriezienu darbvārpstas, kā arī rūpnīcā uzstādītas palešu maiņas sistēmas (opcija) palielina iekārtas pielietojumu un palīdz radīt daudzfunkcionālu apstrādes vidi, kas optimizē dīkstāvi.

 12. Kitamura piedāvā plašas vertikālā apstrādes centra konfigurāciju iespējas, lai nodrošinātu apstrādi visgrūtākajos apstākļos. Uzsvars uz strukturālo stingrību un ļoti augstu precizitāti ļauj klientiem sniegt pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, apgūt jaunus tirgus, paplašināt darbību un radīt nebijušu pielaidi. Augstu apgriezienu darbvārpstas, kā arī rūpnīcā uzstādītas palešu maiņas sistēmas (opcija) palielina iekārtas pielietojumu un palīdz radīt daudzfunkcionālu apstrādes vidi, kas optimizē dīkstāvi.

 13. Kitamura piedāvā plašas vertikālā apstrādes centra konfigurāciju iespējas, lai nodrošinātu apstrādi visgrūtākajos apstākļos. Uzsvars uz strukturālo stingrību un ļoti augstu precizitāti ļauj klientiem sniegt pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, apgūt jaunus tirgus, paplašināt darbību un radīt nebijušu pielaidi. Augstu apgriezienu darbvārpstas, kā arī rūpnīcā uzstādītas palešu maiņas sistēmas (opcija) palielina iekārtas pielietojumu un palīdz radīt daudzfunkcionālu apstrādes vidi, kas optimizē dīkstāvi.

 14. Kitamura piedāvā plašas vertikālā apstrādes centra konfigurāciju iespējas, lai nodrošinātu apstrādi visgrūtākajos apstākļos. Uzsvars uz strukturālo stingrību un ļoti augstu precizitāti ļauj klientiem sniegt pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, apgūt jaunus tirgus, paplašināt darbību un strādāt ar precīzāku pielaidi. Augstu apgriezienu darbvārpstas, kā arī rūpnīcā uzstādītas palešu maiņas sistēmas (opcija) palielina iekārtas pielietojumu un palīdz radīt daudzfunkcionālu apstrādes vidi, kas optimizē ražošanas veiktspēju.

 15. Kitamura horizontālie apstrādes centri nodrošina plašu apstrādes telpu apvienojumā ar izcilu precizitāti un iekārtas stingrību. Sākot no cietā čuguna konstrukcijas, šaberētām virsmām, slīdošām vadotnēm, patentētās dubulto lodveida skrūvju tehnoloģijas, kas nodrošina ātru padeves ātrumu, līdz izmantoto vārpstu jaudai. Kitamura HX sērijas horizontālie apstrādes centri garantē darbgalda kalpošanas laiku, kā arī nemainīgu precizitāti un uzticamību, kas ir būtiski faktori, ņemot vērā aizvien lielākas tirgus prasības un galaprodukta kvalitāti.

 16. Kitamura horizontālie apstrādes centri nodrošina plašu apstrādes telpu apvienojumā ar izcilu precizitāti un iekārtas stingrību. Sākot no cietā čuguna konstrukcijas, šaberētām virsmām, slīdošām vadotnēm, patentētās dubulto lodveida skrūvju tehnoloģijas, kas nodrošina ātru padeves ātrumu, līdz izmantoto vārpstu jaudai. Kitamura HX sērijas horizontālie apstrādes centri garantē darbgalda kalpošanas laiku, kā arī nemainīgu precizitāti un uzticamību, kas ir būtiski faktori, ņemot vērā aizvien lielākas tirgus prasības un galaprodukta kvalitāti.

 17. Kitamura horizontālie apstrādes centri nodrošina plašu apstrādes telpu apvienojumā ar izcilu precizitāti un iekārtas stingrību. Sākot no cietā čuguna konstrukcijas, šaberētām virsmām, slīdošām vadotnēm, patentētās dubulto lodveida skrūvju tehnoloģijas, kas nodrošina ātru padeves ātrumu, līdz izmantoto vārpstu jaudai. Kitamura HX sērijas horizontālie apstrādes centri garantē darbgalda kalpošanas laiku, kā arī nemainīgu precizitāti un uzticamību, kas ir būtiski faktori, ņemot vērā aizvien lielākas tirgus prasības un galaprodukta kvalitāti.

 18. Kitamura horizontālie apstrādes centri nodrošina plašu apstrādes telpu apvienojumā ar izcilu precizitāti un iekārtas stingrību. Sākot no cietā čuguna konstrukcijas, šaberētām virsmām, slīdošām vadotnēm, patentētās dubulto lodveida skrūvju tehnoloģijas, kas nodrošina ātru padeves ātrumu, līdz izmantoto vārpstu jaudai. Kitamura HX sērijas horizontālie apstrādes centri garantē darbgalda kalpošanas laiku, kā arī nemainīgu precizitāti un uzticamību, kas ir būtiski faktori, ņemot vērā aizvien lielākas tirgus prasības un galaprodukta kvalitāti.

 19. Kitamura horizontālie apstrādes centri nodrošina plašu apstrādes telpu apvienojumā ar izcilu precizitāti un iekārtas stingrību. Sākot no cietā čuguna konstrukcijas, šaberētām virsmām, slīdošām vadotnēm, patentētās dubulto lodveida skrūvju tehnoloģijas, kas nodrošina ātru padeves ātrumu, līdz izmantoto vārpstu jaudai. Kitamura HX sērijas horizontālie apstrādes centri garantē darbgalda kalpošanas laiku, kā arī nemainīgu precizitāti un uzticamību, kas ir būtiski faktori, ņemot vērā aizvien lielākas tirgus prasības un galaprodukta kvalitāti.

 20. Kitamura horizontālie apstrādes centri nodrošina plašu apstrādes telpu apvienojumā ar izcilu precizitāti un iekārtas stingrību. Sākot no cietā čuguna konstrukcijas, šaberētām virsmām, slīdošām vadotnēm, patentētās dubulto lodveida skrūvju tehnoloģijas, kas nodrošina ātru padeves ātrumu, līdz izmantoto vārpstu jaudai. Kitamura HX sērijas horizontālie apstrādes centri garantē darbgalda kalpošanas laiku, kā arī nemainīgu precizitāti un uzticamību, kas ir būtiski faktori, ņemot vērā aizvien lielākas tirgus prasības un galaprodukta kvalitāti.

Kitamura CNC darbgaldi

Japānas uzņēmums Kitamura specializējas augstas precizitātes metālapstrādes darbgaldu ražošanā. Kitamura piedāvājumā ir precīzi horizontāli un vertikāli apstrādes centri, kā arī ļoti precīzi vertikāli un horizontāli piecu asu darbgaldi. Kitamura CNC iekārtas raksturo ļoti augsta pozicionēšanas precizitāte +/- 0,002 mm, rekordliels pozicionēšanas ātrums (līdz 60 m/min) starp mašīnām ar slīdošām vadotnēm, augsta stingrība, pateicoties konstrukcijas elementiem ar rokām darinātu (šāberētu) virsmu, kā arī patentēta ass piedziņa.

Kitamura horizontālie apstrādes centri

Tie ir ļoti precīzi darbgaldi efektīvai liela apjoma apstrādei. Standarta komplektācijā tie ir aprīkoti ar divām paletēm ar iespēju palielināt jaudu ar lielu palešu sistēmu. Iekārtas raksturo ļoti masīva un robusta uzbūve, kas izgatavota no Meehanite čuguna, liela apstrādes telpa, jaudīgs griezes moments (līdz 1277 Nm) un liels griešanas ātrums, vienlaikus saglabājot augstāko apstrādes precizitāti.

Kitamura vertikālie apstrādes centri

Mycenter sērijas vertikālie centri ir darbgaldi, kas paredzēti augstas veiktspējas un precizitātes apstrādei un tie ir pielāgoti darbam ar augstiem apgriezieniem un lielu padeves ātrumu. Ar masīvo korpusu un izcilu stingrību Kitamura darbgalds ir paredzēts ļoti efektīvai cietu un sarežģītu materiālu apstrādei dažādās rūpniecības nozarēs.

Iekārtu raksturojums

Ņemot vērā, ka Kitamura CNC darbgaldi nodrošina lielu paātrināto un apstrādes ātrumu (līdz 48 m/min) un ir aprīkotas ar ātru sānu instrumentu mainītāju (1,9 s maiņas laiks), tās ļauj ievērojami samazināt apstrādes cikla laiku.