Ibarmia

(6)
  1. ZVH 45 STAR – jauns produkts IBARMIA klāstā. Šis iekārtas ražotājs pirmo reizi tirgū piedāvā darbgaldu ar slēgtu konfigurāciju, kas atbilst visaugstākajām apstrādes procesu prasībām. Konfigurācija ir balstīta uz vairākkārt godalgoto konstrukciju ar kustīgu kolonnu un stratēģiju, kuras pamatā ir tehnoloģiski attīstītu augstākās kvalitātes produktu izmantošanas Jaunā pieeja turpina mūsu darba filozofiju – būt labākajam starp labākajiem. ZVH sērijas priekšrocība ir grozāma un vadāma instrumenta darba vārpsta, kas ievērojami palielina klasiskās 3 asu iekārtas iespējas, ļaujot apstrādāt detaļas daudzās konfigurācijās Turklāt rotācijas ass darba zonā (pēc izvēles) ļauj vispusīgi apstrādāt sagataves, kurām nepieciešama 5 asu apstrāde.

  2. THC Extreme sērijā ietilpst iekārtas ar paletēšanas iespēju. Tās ir pielāgotas plašam apstrādes diapazonam saistībā ar plašu frēzgalvu un galdu konfigurāciju iespējām. Darba galdu izmēri ir ø1000 mm, 1250 mm un 1600 mm ar maksimālo virpošanas diametru 2200 mm. Apstrāde vertikālā un horizontālā plaknē, kā zem leņķa ļauj maksimāli izmantot darba telpu. Šī sērija ir aprīkota ar nepārtrauktu 45° leņķī grozāmu galvu, ko raksturo liels paātrinājums un pozicionēšanas dinamika. Tas ir ideāls risinājums vidējām un lielām sagatavēm, kurām nepieciešama augstas kvalitātes izgatavošana un apstrāde 5 asīs.

  3. THC MULTIPROCESS sērija apvieno dažādus apstrādes procesus. Atkarībā no pielietojumā rotējošais galds var darboties kā vertikāla virpošanas iekārta vai 5 asu frēzēšanas galds. Grozāmā galva (vertikālā un/vai horizontālā vārpsta) ļauj veikt šāda veida apstrādi – frēzēšanu, virpošanu, urbšanas vai vītņošanu, izmantojot vienu stiprinājumu.

  4. Ļoti jaudīgās IBARMIA ZV sērijas iekārtas ar pārvietojamu kolonnu un fiksētu galdu ir paredzētas uzņēmumiem ar augstām prasībām pret apstrādi. Šīs iekārtas var izmantot divējādi, optimizējot ieguldījumu atdevi. Lielu sagatavju apstrāde gar visu galdu (īpaši lielas, garas sagataves, kas pārsniedz galda garumu, var ari apstrādāt, izmantojot atveramos logus, kas atrodas abos iekārtas galos). NSM (Non-Stop Machining) jeb “nepārtraukta apstrāde”, izmantojot mainīgu darba režīmu vidēju un lielu elementu izgatavošanā, ļauj novērst dīkstāvi, lai izkrautu vai iekrautu sagataves.

  5. ZVH MULTIPROCESS sērija apvieno divus metālapstrādes procesus - frēzēšanu un virpošanu (vertikāla un/vai horizontāla rotācijas vārpsta), ļaujot apstrādāt sagataves, izmantojot vienu piestiprinājumu. ZVH sērijas priekšrocība ir divās asīs vadāma instrumenta darba vārpsta , kas ievērojami palielina klasiskās 3 asu iekārtas iespējas, ļaujot apstrādāt detaļas daudzās konfigurācijās Turklāt rotācijas ass darba zonā (pēc izvēles) ļauj vispusīgi apstrādāt sagataves, kurām nepieciešama 5 asu apstrāde.

  6. ZVH sērijas priekšrocība ir divās asīs vadāma instrumenta darba vārpsta , kas ievērojami palielina klasiskās 3 asu iekārtas iespējas, ļaujot apstrādāt detaļas daudzās konfigurācijās
    Turklāt rotācijas ass darba zonā (pēc izvēles) ļauj vispusīgi apstrādāt sagataves, kurām nepieciešama 5 asu apstrāde.

IBARMIA ZV,ZVH, ZVH MULTIPROCESS sērijas multifunkcionālās iekārtas

ZV, ZVH, ZVH MULTIPROCESS sērijas IBARMIA apstrādes centri ar pārvietojamu kolonnu un fiksētu galdu ir paredzēti uzņēmumiem ar augstām prasībām pret apstrādi, kur nepieciešams precīzi apstrādāt vidēji liela un liela gabarīta detaļas.

ZVH sērijas priekšrocība ir divās asīs vadāma instrumenta darba vārpsta, kas ievērojami palielina klasiskās 3 asu iekārtas iespējas, ļaujot apstrādāt detaļas daudzās konfigurācijās, ieskaitot 5 asu apstrādi, izmantojot iebūvēto rotācijas galdu. Šo galdu var griezt ar ātrumu līdz 500 apgriezieniem minūtē, kas ir arī raksturīgi ZVH MULTIPROCESS sērijai, kas apvieno divus metālapstrādes procesus – frēzēšanu un virpošanu.

THC Extreme un THC MULTIPROCESS sērijā ietilpst iekārtas ar paletēšanas iespēju. Tās ir pielāgotas plašam apstrādes diapazonam saistībā ar plašu frēzgalvu un galdu konfigurāciju iespējām.

Darba galdu izmēri ir ø1000 mm, ø1250 mm un ø1600 mm ar maksimālo virpošanas diametru 2200 mm. Apstrāde vertikālā un horizontālā plaknē, kā arī zem leņķa ļauj maksimāli izmantot darba telpu.

THC MULTIPROCESS sērijā rotējošais galds var darboties kā vertikāla virpošanas iekārta vai 5 asu frēzēšanas galds.