Abplanalp Baltic

Mūsdienīgi risinājumi metālapstrādei

Abplanalp ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Centrāleiropā, kurš jau 42 gadus nodrošina pasaules ražotāju modernās tehnoloģijas metālapstrādes jomā. Piedāvājam tehnoloģiskus risinājumus, kas mūsu biznesa partneriem garantē konkurētspējas priekšrocības. Ilggadējā klātbūtne tirgū, sadarbība ar vadošiem darbgaldu ražotājiem, liela pieredze, daudzpusīgs piedāvājums un tehnoloģiskais atbalsts un galvenokārt klientu vajadzību apzināšana padara mūsu pakalpojumus unikālus.

Vīzija, misija un vērtības

Vīzija

Abplanalp vīzija ir kļūt par kompleksu tehnoloģisko risinājumu līderi Latvijā. Šī vīzija ietver pasaules klases produktu klāstu, konsultācijas par optimālas tehnoloģijas izvēli un veidu, kā finansēt investīcijas klientu individuālām vajadzībām. Piedāvājumu papildina apmācības un servisa apkalpošana.

Misija

Mūsu misija ir nodrošināt visaugstākos pakalpojumu standartus un sniegt kompleksus tehnoloģiskos risinājumus, kas mūsu biznesa partneriem garantē lielāku konkurētspēju.

Vērtības

Pīlāri, kas ļauj mums īstenot iecerēto misiju, ir vērtības, kādas piedāvājam saviem klientiem: profesionalitāte, komandas darbs, novitāte, apņēmība un lojalitāte.

Uzņēmuma vēsture

Uzņēmuma vēsture

Jau 42 gadus atbalstām Eiropas rūpniecību. Uzņēmums Abplanalp 40 gadu laika ir attīstījis ideju, ko izstrādājis Šveices uzņēmējs Hanss Abplanalps, kurš septiņdesmito gadu beigās, Šveicē, Alpu pakājē, nodibināja uzņēmumu Abplanalp Engineering, kurš ražo darbgaldus un izplata citu ražotāju darbgaldus.

Polijā tika izveidota Abplanalp Engineering filiāle, kas paplašināja uzņēmuma piedāvājumu ar rezerves daļām un apkopes pakalpojumiem.

Par pagrieziena punktu kļuva 1992. gads, kad Šveices uzņēmuma Abplanalp Engineering Polijas filiāle tika pārveidota par atsevišķu Polijas uzņēmumu Abplanalp, kurš pārņēma visu sava priekšteča darbību. Uzņēmums strauji attīstījās turpmākajos gados, apkalpojot Centrālāzijas tirgu ar Uzbekistānas filiāli, kā arī ienākot Baltijas valstu tirgos un veicot turpmākus ieguldījumus, kuru rezultātā tika izveidots Abplanalp Baltic.

 • 1977
  Hanss Abplanalps nodibina Šveicē uzņēmumu Abplanalp Engineering un ar uzņēmuma PHZ Transpol starpniecību sāk pārdot darbgaldus Polijā
 • 1984
  Tiek izveidota Abplanalp Engineering Polijas filiāle
 • 1989
  Minskā (Baltkrievijā) tiek izveidots birojs un Izstāžu centrs
 • 1990
  Tiek izveidots birojs Maskavā (Krievija)
 • 1991
  Tiek izveidots birojs Kijevā (Ukraina)
 • 1992
  Tiek nodibināts Polijas uzņēmums Abplanalp Consulting, kurš pārņem Abplanalp Engineering Polijas filiāles darbību
 • 1993
  Tiek atvērts birojs Taškentā - Uzbekistānā, Kazahstānā
 • 1995
  Darbības uzsākšana Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, biroja atvēršana Viļņā
 • 2003
  Igaunijas tirgū tiek izveidots atsevišķs uzņēmums Abplanalp Estonia
 • 2014
  Tirdzniecības un izstāžu centru atklāšana Rīgā

Par Abplanalp

(0)