Iekārtas

(297)

CNC iekārtas

CNC darbgaldi – piedāvājam CNC darbgaldus no vadošajiem ražotājiem. Mūsu piedāvājumā ir produkti, kas paredzēti gan plakanu virsmu, gan sfērisku formu apstrādei, dažādu gabarītu preses, giljotīnas, griešanas mašīnas, elektroerozijas mašīnas un u.c.

Aicinām iepazīties ar atsevišķu CNC darbgaldu piedāvājumu:

Piedāvājam arī pakalpojumus, kas saistīti ar darbgaldu nodošanu ekspluatācijā, to remontu, tehnisko apskati un apkopi.

Abplanalp piedāvā plašu oriģinālo rezerves daļu un palīgmateriālu izvēli visiem darbgaldiem, kas ir Abplanalp piedāvājumā.

Turklāt, lai nodrošinātu klientiem optimālu apkalpošanu augstākajā līmenī, Abplanalp ir ieguldījis līdzekļus profesionāla Apmācības centra, Aplikāciju nodaļas un Servisa nodaļas izveidē. Lai apmierinātu klientu vajadzības, piedāvājam dažāda veida apmācību, tostarp operatoru, manuālās programmēšanas, iekārtas darbības un CAM programmas apmācības kursus.

Abplanalp darbojas jau vairāk nekā 40 gadu un ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Centrāleiropā. Pateicoties iegūtajai pieredzei, kā arī komandai, kas sastāv no labākajiem profesionāļiem, mēs nodrošinām palīdzību, izvēloties jūsu vajadzībām vispiemērotāko darbgaldu, kā arī sniedzam turpmākas konsultācijas, kompleksas apmācības un procesa vadības ieviešanu, kā arī atbalstu pēc garantijas beigām.