CNC Kitamura iekārtas

Augstas precizitātes metālapstrādes iekārtas

Japānas uzņēmums Kitamura specializējas augstas precizitātes metālapstrādes darbgaldu ražošanā. Kitamura piedāvājumā ir precīzi horizontāli un vertikāli apstrādes centri, kā arī ļoti precīzi vertikāli un horizontāli piecu asu darbgaldi. Kitamura CNC iekārtas raksturo ļoti augsta pozicionēšanas precizitāte +/- 0,002 mm, rekordliels pozicionēšanas ātrums (līdz 60 m/min) starp mašīnām ar slīdošām vadotnēm, augsta stingrība, pateicoties konstrukcijas elementiem ar rokām darinātu (šāberētu) virsmu, kā arī patentēta ass piedziņa.

Kitamura horizontālie apstrādes centri

Tie ir ļoti precīzi darbgaldi efektīvai liela apjoma apstrādei. Standarta komplektācijā tie ir aprīkoti ar divām paletēm ar iespēju palielināt jaudu ar lielu palešu sistēmu. Iekārtas raksturo ļoti masīva un robusta uzbūve, kas izgatavota no Meehanite čuguna, liela apstrādes telpa, jaudīgs griezes moments (līdz 1277 Nm) un liels griešanas ātrums, vienlaikus saglabājot augstāko apstrādes precizitāti.

Kitamura vertikālie apstrādes centri

Mycenter sērijas vertikālie centri ir darbgaldi, kas paredzēti augstas veiktspējas un precizitātes apstrādei un tie ir pielāgoti darbam ar augstiem apgriezieniem un lielu padeves ātrumu. Ar masīvo korpusu un izcilu stingrību Kitamura darbgalds ir paredzēts ļoti efektīvai cietu un sarežģītu materiālu apstrādei dažādās rūpniecības nozarēs.

Iekārtu raksturojums

 

Ņemot vērā, ka Kitamura CNC darbgaldi nodrošina lielu paātrināto un apstrādes ātrumu (līdz 48 m/min) un ir aprīkotas ar ātru sānu instrumentu mainītāju (1,9 s maiņas laiks), tās ļauj ievērojami samazināt apstrādes cikla laiku.

Brand: Kitamura | Abplanalp

(25)