Ibarmia iekārtas

Apstrādes centri

IBARMIA apstrādes centri

ZV, ZVH, ZVH MULTIPROCESS sērijas IBARMIA apstrādes centri ar pārvietojamu kolonnu un fiksētu galdu ir paredzēti uzņēmumiem ar augstām prasībām pret apstrādi, kur nepieciešams precīzi apstrādāt vidēji liela un liela gabarīta detaļas.

 
 
 
 

ZVH sērija

ZVH sērijas priekšrocība ir divās asīs vadāma instrumenta darba vārpsta, kas ievērojami palielina klasiskās 3 asu iekārtas iespējas, ļaujot apstrādāt detaļas daudzās konfigurācijās, ieskaitot 5 asu apstrādi, izmantojot iebūvēto rotācijas galdu. Šo galdu var pagriezt ar ātrumu līdz 500 apgriezieniem minūtē, kas ir arī raksturīgi ZVH MULTIPROCESS sērijai, kas apvieno divus metālapstrādes procesus – frēzēšanu un virpošanu.

 
 

THC sērija

THC Extreme un THC MULTIPROCESS sērijā ietilpst iekārtas ar paletēšanas iespēju. Tās ir pielāgotas plašam apstrādes diapazonam saistībā ar plašu frēzgalvu un galdu konfigurāciju iespējām. Darba galdu izmēri ir ø1000 mm, ø1250 mm un ø1600 mm ar maksimālo virpošanas diametru 2200 mm. Apstrāde vertikālā un horizontālā plaknē, kā arī zem slīpi leņķa ļauj maksimāli izmantot darba telpu. THC MULTIPROCESS sērijā rotējošais galds var darboties kā vertikāla virpošanas iekārta vai 5 asu frēzēšanas galds.

Brand: Ibarmia | Abplanalp

(6)