You Ji darbgaldi

Karuseļa tipa virpošanas iekārtas

You Ji iekārtas

YOU JI karuseļa tipa virpošanas iekārtas raksturo augsta efektivitāte, izturība un konkurētspējīga cena. Pieejamie varianti – instrumentu magazīna no 12 līdz 60 vienībām, īpaši iekārtu modeļi automašīnu alumīnija disku un bremžu cilindru apstrādei, precīza galda pozicionēšana (“C” ass ar papildu vārpstu slīdnī), iekārtu sagatavošana slīpēšanas darbībām, eļļas separators, sagataves un instrumentu piesaistes tausti, hidrostatiski galda gultņi, magnētiski turētāji un galdi, maināmas paletes.

 

Iekārtas lielgabarīta detaļu apstrādei

Tās ir paredzētas lielgabarīta simetrisku un asimetrisku detaļu smagai un precīzai apstrādei. Masīva, stipri rievota, no čuguna lējuma izgatavota darbgalda konstrukcija nodrošina ļoti labas mehāniskās īpašības, vienlaikus saglabājot efektīvu un precīzu apstrādi. Uzņēmums YOU JI specializējas vertikālo virpošanas iekārtu ražošanā ar galda izmēru diapazonu no 200 līdz 8000 mm. YOU JI ir viens no lielākajiem šāda veida darbgaldu piegādātājiem pasaulē.
 

Karuseļa tipa virpošanas iekārtu papildaprīkojums

You Ji  karuseļa tipa virpošanas iekārtas izceļas ar stingrību, stabilitāti un ļoti augstu ražošanas jaudu. You Ji virpošanas mašīnas var aprīkot ar papildu C asi un otro vārpstu (slīdnī) tāpat kā frēzēšanas apstrādes centrā. Ar papildu servomotoru un kodētāju tiek uzraudzīta rotācijas galda leņķa pozīcija. Šis risinājums padara darbgaldu par ļoti universālu vertikālās virpošanas un frēzēšanas centru, kas papildus virpošanai ļauj veikt citus darbus, piemēram, frēzēšanu, virpošanu, urbšanu, vītņošanu, slīpēšanu.

Brand: You Ji | Abplanalp

(29)