HAAS

Haas turpina paplašināt savu produktu līniju, lielu nozīmi piešķirot inovācijām

Haas Automation ir pievērš uzmanību kvalitātei visos ražošanas posmos – sākot no izejvielām līdz gatavai iekārtai, – tādējādi nodrošinot, ka uzņēmuma izgatavoti produkti ir robusti, uzticami un izturīgi. Katra Haas frēzēšanas iekārta nodrošina tādas funkcijas un jaudu, kas nepieciešama produktivitātes palielināšanai. Tas būs labākais ieguldījums jūsu uzņēmumam, kas arī nodrošina augstu lietderību, elastību, produktivitāti un vērtību.

Iekārtu klāsts 

Haas turpina paplašināt savu produktu līniju, nepārtraukti ieviešot inovācijas. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama standarta 3 asu frēzēšanas iekārta, jaudīgs 5 asu apstrādes centrs vai neliela izmēra vertikāla frēzēšanas iekārta precīzai ražošanai – Haas produktu klāstā atradīsiet sev piemērotāko risinājumu. Haas frēzēšanas iekārtas ir ļoti uzticamas un viegli lietojamas. Haas piedāvā TM sērijas frēzēšanas iekārtas, Mini Mill sērijas mazgabarīta apstrādes centrus, DT/DM urbšanas un frēzēšanas centrus, UMC sērijas 5 asu apstrādes centrus, GR portāla tipa centrus, kā arī CNC virpas.

CNC darbgaldu rakturojums

Haas vertikālās apstrādes centriem ir daudzpusīgas apstrādes iespējas un tie ir pieejami dažādās konfigurācijās, tostarp ar ISO 40 vai ISO 50 konusu, tiešo piedziņu vai ar zobratu pārnesumu. Darbības diapazons apstrādes centriem no 305x254x305 mm līdz 3810x813x762 mm. Haas vadības sistēma nodrošina vienkāršu ekspluatāciju.

Brand: Haas | Abplanalp

(82)