Accutex iekārtas

Elektriskās erozijas iekārtas, urbšanas, gremdēšanas un stieples griešanas iekārtas

Accutex erozijas urbjmašīnas tiek izmantotas instrumentu rūpnīcās kā palīgmašīnas, veicot urbumus cietajos tēraudos, cementētā karbīdā, kā arī urbjot ļoti dziļus urbumus ar mazu diametru. Pastāvīga tehnoloģiju attīstība garantē urbumu veikšanu sākot no 0,1 mm. Zemas ģeneratora jaudas dēļ urbuma diametra maksimālā robeža ir 6,3 mm.

Accutex AMNC sērija

Accutex AMNC sērijas elektriskās gremderodēšanas ir ekonomisks risinājums tām instrumentu rūpnīcām, kuras izmanto elektroizlādes instrumentu un veidņu izgatavošanai. Ģeneratora mūsdienīga uzbūve apvienojumā ar Heidenhain vadības sistēmu garantē vienkāršu ekspluatāciju un daudzas apstrādes iespējas. Pēc klienta pieprasījuma mēs varam aprīkot elektroizlādes ar C asi, elektrodu nodalījumu, atbilstīgi principam “nemaksā par to, ko neizmanto”. Iekārtas rūdītais un vecinātais čuguna korpuss garantē augstu konstrukcijas stingrību un labu vibrācijas slāpēšanu. Sākot ar AMNC60 modeli, ir fiksēts galds. Fiksētā konstrukcija nodrošina lielu galda nestspēju.

 

Accutex AU sērija

Accutex AU sērijas stiepļu griešanas galvenokārt tiek izmantotas instrumentu ražotnēs instrumentu elementu, presformu un veidņu izgriešanai. AU sērijas darbgaldiem ir raksturīga vienkārša, intuitīva lietošana un zemas ekspluatācijas izmaksas. Windows operētājsistēma ar krāsainu skārienekrānu, izvēlne dažādās valodās kopā ar plašu standarta komplektāciju, tostarp automātisko stieples uztīšanu, dielektriskā materiāla dzesētāju, optiskajiem lineāliem, nodrošina stabilu darbību bez operatora uzraudzības. Iekārtas pielāgošana jauniem uzdevumiem ir ārkārtīgi vienkārša, pateicoties atbilstoši konfigurētai sagataves mērīšanas funkcijai un vienkāršai tehnoloģijas izvēles algoritmu izmantošanai.

Saziņai ar var izmantot tīkla karti vai divas USB ligzdas.

Brand: Accutex | Abplanalp

(31)